Mäklare

Söker du bostad? Här finns mäklare i Älmhult samlade.

Allbo Nordica Mäklarhus AB

Kontaktperson: Ralf Kurschel
Postadress: Gästgivarevägen 6, 343 71 Diö
Besöksadress: Växjövägen 338, Diö
Telefon: 0476-217 68
Mobiltelefon: 070-398 70 07
E-post: ralf@allbonordica.se
Hemsida: www.allbonordica.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Areal

Kontaktperson: Ulf Brogren
Postadress: Honnörsgatan 26, 352 36  Växjö
Telefon: 0470-55 29 10
Mobiltelefon: 072-731 41 00
E-post: ulf.brogren@areal.se

Kontaktperson: Daniel Nordin
Postadress: Storgatan 3, 341 30 Ljungby
Telefon: 0372-440 20
Mobiltelefon: 0733-44 02 04
E-post: daniel.nordin@areal.se
Hemsida: www.areal.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Fastighetsbyrån

Postadress: Norra Esplanaden 13, 343 30  Älmhult
Hemsida: www.fastighetsbyran.se/almhultlänk till annan webbplats

Kontaktperson: Johan Hesselstedt
Telefon: 0476-155 39
Mobiltelefon: 070-545 55 39
E-post: johan.hesselstedt@fastighetsbyran.se

Kontaktperson: Anna Hesselstedt
Mobiltelefon: 070-264 61 70
E-post: anna.hesselstedt@fastighetsbyran.se

Länsförsäkringar Fastighetsförmedling

Besöksadress: Norra Esplanaden 11, 343 30 Älmhult
Postadress: Box 168, 343 22 Älmhult
Telefon: 0476-565 70
Hemsida: www.lansfast.se/almhultlänk till annan webbplats

Kontaktperson: Fredrik Byrskog
Mobiltelefon: 0722-322 378
E-post: fredrik.byrskog@lfkronoberg.se

Kontaktperson: Magnus Winquist
Mobiltelefon: 070-350 81 21
E-post: magnus.winquist@lansfast.se

Stjernfeldt fastighetsbyrå/Smålands Fastighetsbyrå AB

Kontaktperson: Christer Stjernfeldt
Mobiltelefon: 070-555 18 80
E-post: christer@sfbab.se
Kontaktperson: Johanna Samuelsson
Mobiltelefon: 073-503 10 47
E-post: johanna@sfbab.se

Postadress: Norra Esplanaden 10, 343 30  Älmhult
Telefon: 0476-120 00
E-post: info@sfbab.se
Hemsida: sfbab.selänk till annan webbplats

Svensk Fastighetsförmedling AB

Kontaktperson: Daniel Flygare
Mobiltelefon: 070-812 89 35
E-post: danel.flygare@svenskfast.se
Kontaktperson: Rebecca Birgersson
Mobiltelefon: 070-827 68 98
E-post: rebecca.birgersson@svenskfast.se

Postadress: Norra Esplanaden 6, 343 30  Älmhult
Telefon: 0476-120 50
Telefax: 0476-120 58
Hemsida: www.svenskfast.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster